Szeroki asortyment najbardziej popularnych lakierów RALLY do prac remontowych w motoryzacji!

PODKŁAD EPOKSYDOWY RALLY

Jednoskładnikowy uniwersalny podkład epoksydowy o wysokim działaniu antykorozyjnym, zapewniający znakomitą ochronę różnych powierzchni metalowych. Dzięki zastosowanym specjalnym żywicom epoksydowym doskonale nadaje się do użycia bezpośrednio na blachę, stal ocynkowana, aluminium oraz na stare powłoki lakiernicze i inne. Posiada bardzo dobra przyczepność do różnych podłoży, świetne właściwości izolacyjne, nadaje się do stosowania metodą "mokro na mokro" oraz może być bezpośrednio pokrywany lakierami nawierzchniowymi. Dzięki swoim właściwościom i unikalnemu składowi zapewnia doskonałą ochronę przed korozją samochodów jak też intensywnie eksploatowanych maszyn ciężarowych, budowlanych i wielu innych.

 • Wysokie właściwości antykorozyjne,
 • Nadaje się do napraw miejscowych,
 • Szczególnie polecany do gruntowania podłoży stalowych i aluminiowych,
 • Zapewnia bardzo dobrą przyczepność kolejnych powłok,
 • Bardzo dobra rozlewność daje gładkie wykończenie,
 • Nie wymaga szlifowania,
 • Szybkoschnący,
 • Kolor:grafitowy.
Więcej

SERIA LAKIERÓW 1K

Seria lakierów 1K:

 • 1K Podkład epoksydowy szary - uniwersalny jednoskładnikowy podkład epoksydowy, doskonale przylega do powierzchni i zabezpiecza przed korozją powierzchnie stalowe, ocynkowane, aluminium oraz aluminium anodyzowane. Szybkoschnący. Tworzy równomierną powłokę. Możliwa aplikacja mokro-na-mokro. Dobra izolacja przed wilgocią.
 • 1K Podkład wypełniający szary - szybkoschnący, uniwersalny podkład, doskonale przylega do powierzchni, daje ochronę antykorozyjną. Posiada właściwości wypełniające na wszystkich metalowych powierzchniach. Można na niego nakładać wszystkie standardowe lakiery bazowe. W zależności od grubości nakładanej warstwy może być stosowany jako podkład lub jako wypełniacz.
 • 1K Podkład Wash Primer czerwony - uniwersalny jednoskładnikowy lakier podkładowy do stosowania bezpośrednio na metal. Przylega do wszystkich podłoży metalowych i powierzchni, które zostały częściowo przeszlifowane do gołego metalu. Doskonała ochrona przed korozją. Spawalny, szybkoschnący. Po przeszlifowaniu można na powierzchnię nałożyć 1K Filler lub 2K Podkład wypełniający. Idealny do napraw miejscowych.
 • 1K Bezbarwny wysoki połysk - szybkoschnący, o wysokim połysku, odporny na promieniowanie UV, do nakładania na wszystkie standardowe lakiery bazowe na bazie rozpuszczalnika. Łatwość polerowania w połączeniu z płynnością natrysku powoduje, że lakier jest najbardziej odpowiedni do napraw miejscowych.
Więcej

EDYCJA LIMITOWANA 2016

EDYCJA LIMITOWANA 2016- teraz jeszcze większa pojemność 600 ml w tej samej cenie!

LAKIER CZARNY MAT,  CZARNY I BIAŁY POŁYSK

Szybkoschnący lakier akrylowy o doskonałym stopniu pokrycia i przyczepności do pokrywanych powierzchni. Do stosowania na przygotowane i nieprzygotowane powierzchnie z drewna, metalu, szkła i różnych tworzywach sztucznych. Jest odporny na działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych, a także na blaknięcie i promieniowanie UV. MoTip lakier Biały i Czarny jest dostępny w aerozolu 500 ml i 200 ml oraz sztyfcie zaprawkowym 12ml.

LAKIER SREBRNA FELGA

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do dekoracji i naprawy obręczy stalowych i z metali lekkich oraz kołpaków. Charakteryzuje się wysokim stopniem pokrycia, doskonałą przyczepnością i dobrą twardością powierzchni. Ponadto spray jest odporny na zużycie i zadrapania.

LAKIER BEZBARWNY

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła, kamienia i różnych rodzajów tworzyw sztucznych. Lakier bezbarwny jest odporny na rdzę i ma doskonałą przyczepność. Jest odporny na zarysowania i wstrząsy, a także na działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych.

LAKIER PODKŁADOWY SZARY

Szybkoschnący podkład do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła i kamienia. Podkład ma doskonałe właściwości kryjące i wypełniające, a także stanowi ochronę przed rdzą. Podkład jest łatwy do szlifowania, zarówno na mokro jak i na sucho (od ziarna 400) i nadaje się do malowania za pomocą wszystkich systemów lakierniczych.

Więcej

LAKIER AKRYLOWY RALLY

Szybkoschnący lakier akrylowy o doskonałym stopniu pokrycia i przyczepności do pokrywanych powierzchni.

Do stosowania na przygotowane i nieprzygotowane powierzchnie z drewna, metalu, szkła i różnych tworzywach sztucznych.

Jest odporny na działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych, a także na blaknięcie i promieniowanie UV.

MoTip lakier Biały i Czarny jest dostępny w aerozolu 500 ml i 200 ml oraz sztyfcie zaprawkowym 12ml.

Więcej

Rallye Clear Varnish

LAKIER BEZBARWNY RALLY

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła, kamienia i różnych rodzajów tworzyw sztucznych.

Lakier bezbarwny jest odporny na rdzę i ma doskonałą przyczepność. Jest odporny na zarysowania i wstrząsy, a także na działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych.

Lakier Bezbarwny MoTip jest dostępny w aerozolu 500 ml i 150 ml oraz sztyfcie zaprawkowym 12ml.

Więcej

wheel spray

LAKIER DO FELG RALLY

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do dekoracji i naprawy obręczy stalowych i z metali lekkich oraz kołpaków.

Charakteryzuje się wysokim stopniem pokrycia, doskonałą przyczepnością i dobrą twardością powierzchni. Ponadto spray jest odporny na zużycie i zadrapania.

Lakier do felg jest dostępny w kolorach: białym, srebrnym, złotym, czarnym (wysoki połysk i mat) i stalowym, w aerozolu 200ml, 500ml i jako sztyft zaprawkowy 12ml.

Więcej

LAKIER PODKŁADOWY RALLY

Szybkoschnący podkład do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła i kamienia.

Podkład ma doskonałe właściwości kryjące i wypełniające, a także stanowi ochronę przed rdzą. Podkład jest łatwy do szlifowania, zarówno na mokro jak i na sucho (od ziarna 400) i nadaje się do malowania za pomocą wszystkich systemów lakierniczych.

Podkład MoTip jest dostępny w czterech kolorach, szarym, czerwonym, czarnym i białym, w aerozolu 500 ml i 200 ml oraz sztyfcie zaprawkowym 12ml.

Więcej