Lakier uniwersalny CRAFTS SPRAY to lakier na bazie akrylu, przeznaczony do malowania różnorodnych powierzchni tj: drewna, metalu, aluminium, szkła, kamienia, papieru, kartonu, eternitu, porcelany i wielu tworzyw sztucznych. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV, można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie kryje malowane powierzchnie, 100% powtarzalności koloru (wg tabeli RAL).

CRAFTS EMALIA BIAŁA SANITARNA

Lakier stosowany do napraw i regeneracji powierzchni i obudów sanitarnych i AGD, idealna biel.

Więcej

CRAFTS LAKIER DO PLASTIKÓW

Lakier o bardzo dobrej przyczepności można nanosić bez stosowania podkładu, przeznaczony do powierzchni z tworzyw sztucznych.

Więcej

CRAFTS LAKIER FLUORESCENCYJNY

Lakier na bazie akrylu, nasycony pigmentami fluorescencyjnymi, w celu uzyskania optymalnego efektu zaleca się uprzednio pomalować białym lub żółtym lakierem ogólnego stosowania, a także pokryć ostatecznie warstwą lakieru bezbarwnego.

Więcej

CRAFTS LAKIER NADAJĄCY EFEKT

Lakier na bazie akrylu, idealnie kryje powierzchnie, wspaniały połysk.

Więcej

CRAFTS LAKIER PODKŁADOWY

Lakier na bazie akrylu, doskonale przylega do powierzchni, daje ochronę antykorozyjną, zwiększa przyczepność dla kolejnych warstw lakieru, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Więcej

CRAFTS LAKIER UNIWERSALNY

To lakier na bazie akrylu, przeznaczony do malowania różnorodnych powierzchni tj: drewna, metalu, aluminium, szkła, kamienia, papieru, kartonu, eternitu, porcelany i wielu tworzyw sztucznych.

Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV, można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Idealnie kryje malowaną powierzchnię, 100% powtarzalności koloru (wg tabeli RAL).

Więcej

CRAFTS LAKIER ŻAROODPORNY

Lakier specjalistyczny do stosowania na przedmioty narażone na działanie wysokich temperatur > 690oC, odcień matowy, charakteryzuje się idealnym kryciem powierzchni, odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Więcej

CRAFTS ŚRODEK DO KONSERWACJI PROGÓW

Doskonale chroni przed kamieniami, tłuszczem i korozją, izoluje przed hałasem i wibracjami w obrębie silnika i bagażnika, wysoka elastyczność produktu.

Więcej