TUNING

Czego pragnie serce tunera: asortyment DUPLI-COLOR Tuning nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o uaktualnienia optyczny dotyczy: Silver Chrome, lakiery flip-flop, 3-D-spray, lakiery żaroodporne, neonowe kolory i wiele więcej..

LAKIER DIAMOND

Efekt brylantowy dla projektów o wysokiej wartości, na przykład na konsole lub do wykładzin drzwi.

Stopień połysku i efekt bardzo zależy od grubości warstwy oraz od koloru ziemi.

Nadaje się do szkła, ceramiki, kamienia, metalu i wszystkich powierzchni, które są malowane akrylowych lub nitro-combi lakierów. Również do drewna (zagruntowane lub malowane); dość odpowiedni na opakowaniu, do powlekania papieru lub tworzyw sztucznych.

Do odporności na warunki atmosferyczne, ochronny lakier bezbarwny jest niezbędna (np DUPLI-COLOR Tuning Bezbarwny lakier Numer art 191671 lub DUPLI-COLOR 2-Coat lakier bezbarwny nr kat 191695).

Więcej

LAKIER DO FELG ALU.

Do lakierowania i napraw w najbardziej modnych odcieniach aluminiowych, zwłaszcza dla felg aluminiowych

Optymalna przyczepność lakieru możesz osiągnąć za pomocą Dupli-Color Primer przed lakierowaniem.

Do ochrony metali w pigmenty lakieru, zalecamy, aby uszczelnić lakier metaliczny z Dupli-Color Tuning Wheel Farba bezbarwny Art.Nr. 191671.

Więcej

LAKIER DO ZACISKÓW

Sportowy efekt na zaciski hamulcowe na wszystkich rodzajach samochodów osobowych i motocykli. Szczególnie skuteczne w połączeniu z obrzeżami sportowych.

Dla optymalnego przygotowania swojego malowania oczyścić zaciski hamulcowe z czyszczenia hamulców Numer art 306185. Następnie zagruntować DUPLI-COLOR Primer.

Więcej

LAKIER EFEKT-3-D

Przezroczysty lakier akrylowy zawierający błyszczące elementy, które wytwarzają efekt specjalny hologram.

Efekt jest najbardziej uderzający na ciemnych powierzchniach. Dlatego zaleca się stosowanie podkładu z DUPLI-COLOR Tuning Effect Primer czarny Numer art 119668.

Więcej

LAKIER EFEKT PODKŁADU

Optymalny podkład dla fantastycznych efektów specjalnych: np dla DUPLI-COLOR Silver Chrome strojenia, flip-flop, efekt 3-D, Diamondeffect.

Nadaje się do: metale, szkło, ceramika, kamień i wiele innych powierzchni.

Więcej

LAKIER FLIP FLOP

Do efektów specjalnych FLIP FLOP.Osiągnięty efekt silnie zależy od jakości i kolor powierzchni do malowania. Szczególnie imponujące jest osiągnięty efekt na ciemnym podłożu. Nadaje się do szkła, ceramiki, kamienia, metalu i wszystkich powierzchni malowanych lakierów akrylowych lub nitro.

W zależności od kąta padania światła i perspektywy widza, efekt zmiany koloru.

Dla optymalnego efektu błyszczący czarny mielony jest konieczne. Zalecamy prime z DUPLI-COLOR Tuning Effect Primer czarnym, Numer art 119668.

Więcej

LAKIER

Szybkoschnące lakiery NC do stylizacji, kontrastowania lakieru i napraw pojazdu.

Przyczepność wykończenia jest najlepszy gdy wykorzystamy podkład DUPLI-COLOR Primer.

Więcej

TRANSPARENT LAKIER

Przezroczysty Spray nadaje się do stosowania na wielu obiektach przezroczystych, którym chcesz dać kolor, a chcesz zachować wzgl przezroczystości. Konstrukcja podłoża. Przykłady: szkło, przezroczyste powlekać tworzyw sztucznych, drewna, lampy, żarówki, metali itp

Uwaga:
Nie zastosowanie w pojazdach silnikowych w zakresie oświetlenia i okien w wielu krajach jest dozwolone!

Nie nadaje się do stosowania na poliwęglanu!

Części z tworzyw sztucznych muszą być zagruntowane DUPLI-COLOR Plastic Primer Numer art Tuning 327292!

Więcej

SILVER CHROM

Wysokiej jakości błyszczący efekt w sprayu, który daje wygląd podobny do Chrome na gładkich powierzchniach. Nadaje się do wszystkich gładkich powierzchni, w szczególności do projektowania felg, kołpaków, części powlekać jeśli odpowiednio zagruntować plastikowych.

Z tym produktem DUPLI-COLOR po raz pierwszy oferuje spray chrom, który jest odporny na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Optymalne działanie można osiągnąć na czarnym podłożu np przez wstępną powłoką z DUPLI-COLOR TUNING Effect Primer.

Jako pojedyncze puszki, przedstawione w tym efektów Primer tkaniną pył spajania doskonałego wytwarzania powłoki.

Do stosowania na metalu, drewna, szkła, tworzyw sztucznych, do powlekania twardych kamieni.Wykorzystanie na różnych powierzchniach wymaga odpowiednich starterów, na przykład DUPLI-COLOR Plastic Primer Numer art 327292 do części z tworzyw sztucznych.

Więcej

SPRAYPLAST folia w sprayu

Szybko i łatwo zmień wygląd wybranych powierzchni dzieki nowej farbie plastycznej SPRAYPLAST pozwalajacej nam uzyskać efekt „ściągalnej“ folii. SPRAYPLAST świetnie sprawdza się do szybkich przemalowań np. felg, lusterek czy spojlerów, sprawdza się również jako zabezpieczenie karoserii przed zadrapaniami i odpryskami. Gdy znudzi Ci się wybrany kolor, po prostu usuwasz folię jednym pociągnieciem! Do wyboru masz aż 7 kolorów!

SPRAYPLAST można stosować na wszystkich gładkich, niechłonnych powierzchniach, takich jak metal, aluminium, tworzywa sztuczne,
szkło. Jest odporny na oleje, sole, tłuszcze i myjnie automatyczne. Uszkodzenia tj. rysy można również łatwo zlikwidować poprzez zamalowanie
ich lakierem SPRAYPLAST.

Dodatkowe obszary stosowania produktu:
SPRAYPLAST można stosować również jako folię ochronną do drzwi wejściowych lub komory bagażnika, jako ochronę przed odpryskami, do stylizacji i upiększania. Nadaje się do stosowania na samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, rowery, skutery, deskorolki, łyżworolki, przyczepy kempingowe, przyczepy i wiele innych zastosowań w obszarze dom i hobby.

Więcej

SZTYFT DO ŻARÓWEK

Dla modnych kolorowych żarówek.

Uwaga:
Zastosowanie w pojazdach silnikowych w zakresie oświetlenia i okien w wielu krajach jest nie dozwolone!

Więcej


TUNING LAKIER 150 ML BIAŁY PERŁOWY

Daje perłowy połysk satynowy zwłaszcza na białym, ale także na kolorowych powierzchniach.

Dobrze nadaje lakierniczej podłoże ::
DUPLI-COLOR Tuning Spray biały połysk
DUPLI-COLOR Tuning Plastikowy biały połysk

Więcej

TUNING LAKIER FELGA

Do naprawy, projektowania i do ochrony stali i stopów lekkich obręczach - szybkie, bezpieczne i trwałe.

Dla dodatkowej ochrony pigmentów metalicznych i wyższym połysku zaleca się uszczelnić felgi z Dupli-Color Tuning Wheel Farba bezbarwny Art.Nr. 191442.

Więcej

TUNING LAKIER FLUOR

Fluorescencyjne kolory do malowania wszelkiego rodzaju części pojazdu, nawet na motocykle i rowery. Nadaje się do: metalu, tworzyw twardych do powlekania po gruntowanie DUPLI-COLOR Plastic Primer itp (w Niemczech nie jest dozwolone na wszystkich części samochodowych, proszę brać udział w lokalnych przepisów ruchu drogowego!). Także odpowiednie do stosowania w polistyrenie.

DUPLI-COLOR neonowe kolory biały grunt trzeba mieć najwyższą jasność, dlatego proszę zagruntować DUPLI-COLOR Primer biały Numer art 191282. nie używać podkładu w przypadku stosowania na styropianie!

Więcej

UNING LAKIER METALIK

Szybkoschnące lakiery akrylowe do stylizacji, kontrastu lakierowania i naprawy pojazdu.

Aby chronić cząstki metaliczne w farba, lakier metaliczny ma być pokryta DUPLI-Kolor 2-Coat lakieru Numer art 191695.

Więcej

TUNING LAKIER ŻAROODPORNY

Specjalne farby w sprayu do malowania obiektów narażonych na działanie wysokiej temperatury. Dostępne w różnych kolorach i jako bezbarwny.

Idealny do malowania rur wydechowych na motocykle i samochody, ale także dla pites gazowa, grill-osłonami i wiele więcej.

Zastosowanie na metalu, żeliwa, aluminium.

Nawet nadaje się jako lakier ochronny do silników.

Więcej

ZESTAW DO ZACISKÓW

Zestaw do zacisków hamulca składa się z

 

Czyszczenia hamulców 400 ml
Pędzla 150 ml
50 g utwardzacza
1 szczotka
1 szpatułka
 

Zwiększa wygląd samochodu sportowego na kolorowo naciskiem z zacisków hamulcowych. Szczególnie atrakcyjne w połączeniu z sportowych i felg stopowych.

Więcej

ZMYWACZ DO LAKIERU TRANSPAR.

Z DUPLI-COLOR Transparent Remover Transparent Spray można łatwo usunąć lakier z malowanych przedmiotów.

Więcej