RAL ACRYL

Uniwersalny lakier akrylowy RAL ACRYL o bardzo wysokim stopniu krycia i wydajności, służy do wykonywania napraw i tworzenia nowych powłok lakierniczych. Najnowsze standardowe odcienie kolorów zgodnie z normą DIN - z połyskiem, półmatowe i matowe. Wysycha bardzo szybko i tworzy mocną powłokę. Bardzo odporny na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Zawiera dodatek antykorozyjny. Oferujemy ponad 160 kolorów, wszystkie wg standardu RAL!

RAL ACRYL MAT

Uniwersalny lakier akrylowy RAL ACRYL o bardzo wysokim stopniu krycia i wydajności, służy do wykonywania napraw i tworzenia nowych powłok lakierniczych. Najnowsze standardowe odcienie kolorów zgodnie z normą DIN. Wysycha bardzo szybko i tworzy mocną powłokę. Bardzo odporny na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Zawiera dodatek antykorozyjny.

Więcej

RAL ACRYL PÓŁMAT

Uniwersalny lakier akrylowy RAL ACRYL o bardzo wysokim stopniu krycia i wydajności, służy do wykonywania napraw i tworzenia nowych powłok lakierniczych. Najnowsze standardowe odcienie kolorów zgodnie z normą DIN. Wysycha bardzo szybko i tworzy mocną powłokę. Bardzo odporny na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Zawiera dodatek antykorozyjny. Oferujemy ponad 20 kolorów w półmacie, wszystkie wg standardu RAL!

Więcej

RAL ACRYL POŁYSK

Uniwersalny lakier akrylowy RAL ACRYL o bardzo wysokim stopniu krycia i wydajności, służy do wykonywania napraw i tworzenia nowych powłok lakierniczych. Najnowsze standardowe odcienie kolorów zgodnie z normą DIN. Wysycha bardzo szybko i tworzy mocną powłokę. Bardzo odporny na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Zawiera dodatek antykorozyjny. Oferujemy ponad 130 kolorów w połysku, wszystkie wg standardu RAL!

Więcej