CARS

Kompaktowa niedroga linia CARS obejmuje startery, Rallye farby do prac remontowych i dekoracyjnych, farb do kół dla felg stalowych i stopów, a także jasny płaszcz.

CARS LAKIER BEZBARWNY

Błyszczące wykończenie DUPLI-COLOR farb na bazie akrylu lub nitrocombi, jak Kołowe, Neon- i innych niemetalicznych spraye lakieru samochodowego. Dodaje połysk i protecton wszystkich obrazów Rallye.

Do uszczelniania metalowych powłok bazowych zalecamy DUPLI-COLOR 2-coat jasny lakier lub DUPLI-COLOR Auto-Color 2-coat jasny lakier.

Aby usunąć rozpylonej mgły, użyj presto past polerskich Art.Nr. 603192.

Więcej

CARS LAKIER DO FELG

Daje dekoracyjny połysk felgom. Trwała, wysokiej jakości powłoka ochronna dla stali i stopów felgi.

Dla dodatkowej ochrony pigmentów metalicznych i wyższym połysku zaleca się uszczelnić felgi z samochodu Bezbarwny lakier Numer art 385858.

Więcej

CARS LAKIER PODKŁADOWY

Idealny podkład do stosowania jako wypełniacz i jako polepszacz przyczepności pomiędzy powierzchnią a ostatnią warstwy. Do pokrycia wolno schnącym w powietrzu akrylem, syntetycznych i lakierów nitro-combi. Do metalu, drewna, ceramiki, kamienia, kartonu i innych.

Idealny grunt dla późniejszej powłoki z DUPLI-COLOR Auto-Spray.

Kolor szary dla wszystkich niebieskich, zielonych, złotych i srebrnych powłok wierzchnich.
Kolor czerwony dla wszystkich ciemnoczerwonych najlepszych powłok.
Kolor biały dla wszystkich bardzo jasnych powłok wierzchnich.

Przed nałożeniem warstwy nawierzchniowej zaleca się mokrego piasku z papierem ściernym na mokro PRESTO 600 nr art ziarna 670435 lub 135934.

Więcej

CARS LAKIERY METALICZNE

Szybkoschnące lakiery akrylowe do stylizacji, kontrastu lakierowania i naprawy pojazdu.

Aby ochronić cząstki metaliczne w farbie, metaliczny lakier musi być pokryty Bezbarwny lakierem do samochodu Numer art 385858 lub 693830.

Więcej

CARS RALLY

Do kontrastu i częściowego lakierowania, na przykład paski na rajdowych samochodów i do wielu innych celów. Również do zastosowania na obręczach i karoserii.

By ozdobić felgi, zalecamy srebrną farbe Art.Nr.  385919 lub złoto 385.902.

Więcej