Pomysły - Ogród

Fotel dla fana mundialu

Publiczne oglądanie - impreza we własnym ogrodzie na brzydkich, nudnych plastikowych krzesłach? Nie może tak być! Z DUPLI-COLOR Platinum można przekształcić stare meble ogrodowe w super krzesła kibicowskie!

Ułamane krawędzie w donicach z terakoty

Ułamane krawędzie mogą być szybko sklejone z powrotem wykorzystując szpachlówke Presto.

Nadaje się również do stosowania na:

Zawiasy ścienne, uchwyty ścienne

Ułamany kosz w kosiarce

Pudełko naprawcze presto z żywicą PE, utwardzaczem i tkaniną z włókna szklanego oferuje wszystko, czego potrzeba do niedrogich, ale skutecznych napraw - nie trzeba marnować pieniędzy kupując nic nowego.

Nadaje się również do stosowania na:
Deskorolki, przyczepy kempingowe, kajaki

Budowanie oczka wodnego

Można tworzyć indywidualne krajobrazz wodne do ogrodu wzkorzystując specjalną żywice Presto i maty z włókna szklanegoy. Zróżnicowany charakter materiału kamiennego, piasku i kamyczków zmieni twój strumień w naturalne źródło, który wygląda zupełnie realnie!

Nadaje się również do stosowania na:
Modele, krajobraz, krajobrazy modelu kolejowego, handlowe konstrukcje targowe, wszelkiego rodzaju dekoracji

Meble ogrodowe

Urozmaić swoje stare "ulubience"

Wszyscy mamy ładne stare meble leżące wokół. I warto zaglądać za nimi do swoich dziadków lub wuja i ciotki. Może wyglądać po prostu jak stare wiklinowe krzesło, ale to się wszystko zaraz zmieni.

Kolorowe dekoracje ogrodowe

Szybko i łatwo ...

Te magiczne latarnie dostaną dużo uwagi. Znajdziesz podobne ozdoby, na pchlich targach lub w każdym markecie budowlanym, które naprawdę przyciągają wzrok z odrobiną koloru.