Kosmetyka samochodowa

Każdy właściciel samochodu wie,  jak ważna jest codzienna pielęgnacja i konserwacja pojazdu. Piasek, pył, kurz, zanieczyszczenia z dróg czy też opady atmosferyczne szkodzą karoserii i częścią samochodu. Szczególnie widoczne są te miejsca, które są widoczne na pierwszy rzut oka: deska rozdzielcza, kierownica, szyby czy tez karoseria. Na rynku znajdziemy produkty kilku producentów, jednakże najpełniejszą ofertę znajdą Państwo w nowej linii asortymentowej Motip Blak Line Car Care.

 

Kosmetyki samochodowe zostały podzielone na cztery główne kategorie, które odpowiadają za utrzymanie czystości poszczególnych elementów samochodu. Najbardziej wymagający użytkownik znajdzie tu produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością i skutecznością działania. Produkty Car Care Black Line dostępne są w aerozolu 600ml, jako dyspensery 500ml oraz w butelkach 500ml. Cała linia zaprojektowana została w sposób ergonomiczny dla użytkownika i przyjazny dla środowiska.

Środki czyszczące to linia preparatów idealnie nadająca się do czyszczenia zarówno karoserii, jak i szyb oraz innych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Na szczególną uwagę zasługuje Renowator koloru, który przywraca kolor i blask zmatowiałych powierzchni.  Uzupełnieniem tego produktu są Mleczka koloryzujące (7 kolorów) w uniwersalnych kolorach odpowiadających najpopularniejszym kolorom sprzedawanym na polskim rynku. 

Pielęgnacja felg to dział, w którym znajdziemy zarówno środki do czyszczenia, jak i pielęgnacji felg i opon. Hitem jest Środek do czyszczenia felg, który idealnie usuwa wszelkie, nawet najmniejsze zabrudzenia felg. Aktywna piana głęboko wnika w brud, który można dokładnie usunąć przy pomocy np. myjki ciśnieniowej. Takich rezultatów nie osiągnie się korzystając z tradycyjnej myjni. 

Odświeżanie samochodu – któż z nas nie chciałby by wnętrze auta każdego dnia pachniało świeżością? To wcale nie jest takie trudne. Dzięki odświeżaczom do klimatyzacji w sprayu 150ml to tylko kilka chwil i zapach będzie się utrzymywał długo. Zapachy dostępne są w trzech wersjach: lawenda, cytryna i pomarańcza. Kompletności gamy dopełnia nowość na rynku polskim Kokpit w piance. Aktywna piana idealnie chroni powierzchnie plastikowe pozostawiając subtelny zapach. Kokpit ten jest matowy. W ofercie znajdą Państwo również kokpit z wysokim połyskiem oraz kokpit na bazie wody. 

Pielęgnacja szyb to cztery atrakcyjne produkty do czyszczenia i pielęgnacji szyb samochodowych. Na uwagę zwraca Preparat przeciw zaparowaniu szyb oraz Niewidzialna wycieraczka. Te dwa innowacyjne produkty skutecznie ułatwią nasza życie w pielęgnacji. Wystarczy spryskać szyby i efekt jest natychmiastowy: szyby nie parują a krople deszczu spływają zgodnie z prawem grawitacji powodując rzadsze używanie, a tym samym zużywanie wycieraczek.

Całość gamy produktów uzupełniają preparaty ogólne do Pielęgnacji i ochrony.  Zabrudzona tapicerka czy elementy skórzane nie powinny nam spędzać snu z powiek, jeśli mamy pod ręką Środek do czyszczenia tapicerki lub Środek do pielęgnacji skóry .