Dekoracja domu

Farby i lakiery w sprayu mogą zaspokoić nasze potrzeby na zmianę wykończenia wnętrza. Dekoracje do domu można w prosty i przyjemny sposób przemalować na dowolny kolor i w ten sposób zmienić aranżację swojego mieszkania.

Każdy ma czasem ochotę na małą odmianę… Najlepiej żeby była szybka, łatwa i przyjemna, a przy tym wzbudzała zachwyt. A może chcesz w ten sposób odmienić swoje mieszkanie? Nic prostszego- wybierz kolor, którego Ci brakuje, może być najbardziej szalony i kolorowy. Znajdź go w jednym z naszych sklepów (tak, na pewno mamy taki kolor) i działaj! Dlaczego lakier lub farba w sprayu? Bo jest dziecinnie prosta w użyciu i nie potrzebujesz do niej żadnych pędzli, wałów, korytek. Wystarczy jedna chwila i mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Pomaluj wszystkie swoje dekoracje do domu w jednym kolorze (doniczki, świeczniki, ramki) i gotowe! 

Zamiast tego możemy również w ciągu kilku sekund zmienić niepotrzebne butelki w multikolorowe wazony, stare szklanki w złote świeczniki, kartonowe pudełka w szkatułki lub zrobić kompozycje z pomalowanych na srebrno kamyków. 
Ale farba w sprayu to również sprawdzona pomoc w nadawaniu drugiego życia przedmiotom, do których jesteśmy przywiązani, a które lata świetności maja już za sobą. Kuferek po babci nie pasuje do twojego wnętrza? Klocki straciły kolor? Krzesło się poobijało? Nie pozwól, aby dłużej stały na strychu – odmalujmy je razem!Przejdź do działu dekoracja, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!