Artykuły

Już od 40 lat firma DUPLI COLOR produkuje wyjątkowe, ustandaryzowane lakiery akrylowe RAL ACRYL do zastosowania zarówno przez profesjonalistów w przemyśle, jak również dla majsterkowiczów i amatorów do dekoracji.


Czy współczesne auta już nie rdzewieją? To by było coś! Niestety jednak podczas zimy sól i wilgoć atakują karoserie naszych pojazdów. Chociaż dzisiaj już każdy samochód ma fabrycznie zabezpieczone podwozie i posiada zabezpieczenie profili zamkniętych, to jednak ochrona ta powinna być regularnie sprawdzana i w razie potrzeby również odnawiana- nawet w stosunkowo nowych samochodach.


Rodzina lakierów Alkyton firmy Motip Dupli Group od lat jest rozwiązaniem nietypowych problemów. Farba na rdzę, żaroodporna jest jednym z elementów nowej gamy lakierów Dupli-Color


Farby i lakiery w sprayu mogą zaspokoić nasze potrzeby na zmianę wykończenia wnętrza. Dekoracje do domu można w prosty i przyjemny sposób przemalować na dowolny kolor i w ten sposób zmienić aranżację swojego mieszkania.


Każdy właściciel samochodu wie,  jak ważna jest codzienna pielęgnacja i konserwacja pojazdu. Piasek, pył, kurz, zanieczyszczenia z dróg czy też opady atmosferyczne szkodzą karoserii i częścią samochodu. Szczególnie widoczne są te miejsca, które są widoczne na pierwszy rzut oka: deska rozdzielcza, kierownica, szyby czy tez karoseria. Na rynku znajdziemy produkty kilku producentów, jednakże najpełniejszą ofertę znajdą Państwo w nowej linii asortymentowej Motip Blak Line Car Care.


Historia firmy Motip Dupli ma swój początek w połowie lat 40-stych ubiegłego stulecia, kiedy to Kurt Vogelsang założył swoją pierwsza firmę powiązaną z rynkiem lakierów i farb. W Europie to czas uspokojenia nastrojów i odbudowy miast, co wiązało się z notorycznym brakiem materiałów budowlanych i wykończeniowych, co stworzyło bardzo dobrą okazję do rozwoju tej dziedziny gospodarki. Zaczęto wprowadzać na rynek liczne nowości np. wałki do malowania, akrylowe masy wypełniające czy farby dyspersyjne.


Jak uzyskać jakość, która spowoduje, że profesjonalista będzie chciał kupić dany produkt? Czego potrzebuje użytkownik, by uzyskać jak najlepsze rezultaty malowania? Jakie produkty będą kusić ekspertów, by zmienić markę na inną? To tylko niewielki zakres pytań, na które musi odpowiedzieć sobie firma, w szczególności, jeśli jest europejskim liderem rynku aerozoli oraz kiedy wprowadza na rynek profesjonalną linię produktów dla bardzo wymagających Klientów. MOTIP DUPLI znalazł odpowiedź na te pytania: to opatentowana technologia 2K w ramach marki ColorMatic.