Na pewno każdy właściciel motocykla lub skuteru wie, jak ważna jest codzienna pielęgnacja i konserwacja pojazdu. Piasek, pył, kurz, zanieczyszczenia z dróg czy też opady atmosferyczne szkodzą karoserii i utrudniają jazdę. Na rynku znajdziemy produkty kilku producentów, jednakże najpełniejszą ofertę znajdą Państwo w nowej linii asortymentowej Motip MOTOCARE. Najbardziej wymagający użytkownik znajdzie tu produkty, które charakteryzują się doskonałą jakością i skutecznością działania. Produkty MOTOCARE dostępne są w aerozolu 400ml i 500 ml oraz w butelkach 500ml. Cała linia zaprojektowana została w sposób ergonomiczny dla użytkownika i przyjazny dla środowiska.

Więcej informacji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełną nowość w dziedzinie lakierów do konserwacji drewna. Lakierobejca Dupli Color 2 w 1 w sprayu to jedyny taki produkt na rynku, ten syntetyczny lakier do konserwacji drewna tworzy oddychającą i woodporną, cienką warstwą lakieru. Jest to pełna ochrona na każdą pogodę. Doskonale nadaje się również do ochrony powierzchni drewnianych na zewnątrz. Jest idealna do wszystkich rodzajów drewna, zarówno na płoty, pergole, altany, wiaty garażowe, bramy, okna i inne.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kolejną limitowaną edycję naszych lakierów na 2015 rok. Nowa seria charakteryzuje się jeszcze większą pojemnością oraz nowoczesną grafiką. W nowej linii mogą Państwo wybierać spośród następujących lakierów: czarny połysk, czarny mat, biały połysk, lakier bezbarwny, srebrną felgę i szary podkład- i to wszystko w tej samej cenie!

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Już jest w sprzedaży nowa linia aerozoli technicznych!

Nowa linia produktów charakteryzuje się ulepszonym składem oraz nową pojemnością- aż 500 ml! Dodatkowo wprowadziliśmy nowe produkty aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w naszym nowym katalogu.

Czy masz czasem ochotę zmienić coś w swoim samochodzie? Zaszaleć z jego wyglądem? A może obsesyjnie dbasz o karoserię? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Szybko i łatwo zmień wygląd wybranych powierzchni dzięki nowej farbie plastycznej SPRAYPLAST pozwalającej nam uzyskać efekt „ściągalnej“ folii. SPRAYPLAST świetnie sprawdza się do szybkich przemalowań np. felg, lusterek czy spojlerów, sprawdza się również jako zabezpieczenie karoserii przed zadrapania- mi i odpryskami. Gdy znudzi Ci się wybrany kolor, po prostu usuwasz folię jednym pociągnięciem! Do wyboru masz aż 7 kolorów!

SPRAYPLAST można stosować na wszystkich gładkich, niechłonnych powierzchniach, takich jak metal, aluminium, tworzywa sztuczne, szkło. Jest odporny na oleje, sole, tłuszcze i myjnie automatyczne. Uszkodzenia tj. rysy można również łatwo zlikwidować poprzez zamalo- wanie ich lakierem SPRAYPLAST.

Dodatkowe obszary stosowania produktu:

SPRAYPLAST można stosować również jako folię ochronną do drzwi wejścio- wych lub komory bagażnika, jako ochronę przed odpryskami, do stylizacji i upiększania. Nadaje się do stosowania na samochody osobowe, ciężarowe, motocykle, rowery, skutery, deskorolki, łyżworolki, przyczepy kempingowe, przyczepy i wiele innych zastosowań w obszarze dom i hobby. 

> więcej informacji o sprayplast

Rdza jest najczęściej niechcianym i trudnym do usunięcia znakiem czasu. Co jednak gdy podobają nam się zardzewiałe przedmioty jako ozdoba np. w ogrodzie? Coś, co jest stare, ma niepowtarzalny charakter, czuć na nim oddech przeszłości i wyróżnia się ono swoim własnym urokiem, w przeciwieństwie do nowych przedmiotów. Jeżeli jednak nie chcesz zbyt długo czekać, aby z pomocą kwasu i wody powstała typowa brązowa powłoka, jest coś co może Ci w tym pomóc! Polecamy do wypróbowania lakier w sprayu DUPLI COLOR EFEKT RDZY! Efekty są oszałamiające!

> więcej informacji o lakierze z efektem rdzy

Z przyjemnością witamy Państwa na nowej stronie firmy MOTIP DUPLI. Po wielu przygotowaniach prezentujemy zupełnie nowy interfejs oraz szereg nowych funkcjonalności. Zapraszamy do zwiedzania wersji Beta, którą stale dopracowujemy!