Kontakt

MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o.

Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20b
55-080 Kąty Wrocławskie
Tel. 0048-71 38 78 676
Fax: 0048-71 38 78 724
e-mail: motipdupli@motipdupli.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Monika Jurkiewicz
Tel. 71-387-82-66
Tel. 603-909-494
m.jurkiewicz@motipdupli.pl

Andżelika Magierowska
Tel. 71-387-84-31
Tel. 609-098-555
a.magierowska@motipdupli.pl

Joanna Kazuła
Tel. 71-387-84-29
Tel. 603-909-761
a.kazula@motipdupli.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Anita Barańska-Stańczak
Główny Księgowy
Tel. 71-387-84-35

Agata Gryszczuk
Księgowy
Tel. 71-387-83-93

DZIAŁ SPRZEDAŻY

SALES MANAGER 
SEGMENT AUTOMOTIVE & RECREATION
Paweł Celm 
Tel. 601-979-253 
p.celm@motipdupli.pl

SALES MANAGER 
SEGMENT INDUSTRY
Tomasz Matuszczak 
Tel. 607-060-133 
t.matuszczak@motipdupli.pl

JUNIOR SALES MANAGER
SEGMENT HOME & HOBBY
Magdalena Maziarz-Woźniak
Tel. 601-979-740
m.maziarz@motipdupli.pl


PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Kliknij na wybrany region aby uzyskać szczegółowe dane.

Kontakt do przedstawicieli handlowych

Artur Zasada
Tel. 601-719-981
a.zasada@motipdupli.pl

Dariusz Janikowski
Tel. 601-775-228
Ph32@motipdupli.pl

Wojciech Rutkowski
Tel. 693-297-979
Ph36@motipdupli.pl

Janusz Strączyński
Tel. 603-888-130
j.straczynski@motipdupli.pl

Jarosław Popowski
Tel. 607-040-880
Ph38@motipdupli.pl

Robert Rogatko
Tel. 605-327-020
r.rogatko@motipdupli.pl

Krzysztof Chmielewicz
Tel. 601-979-757
k.chmielewicz@motipdupli.pl

Łukasz Luty
Tel. 601-381-253
l.luty@motipdupli.pl

Marcin Fronc
Tel. 601-979-750
m.fronc@motipdupli.pl

Marcin Piotr Matczak
Tel. 667-770-304
m.matczak@motipdupli.pl

Rafał Napiórkowski
607 607 260
Ph34@motipdupli.pl

Grzegorz Krzycki
Tel. +48 605 216 219
ph37@motipdupli.pl